DUODOM

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór okien wysokiej jakości. Współpracujemy z wyselekcjonowaną grupą producentów mających duże znaczenie w branży, czego potwierdzeniem są wielokrotnie przyznane nagrody. Wysoka jakość i nowoczesny design oferowanych przez nas produktów w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem budowlanym naszej firmy, pozwala od wielu lat spełniać oczekiwania naszych Klientów. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy wyborze idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb okien. W naszej ofercie znaleźć można między innymi okna dachowe, okna drewniane czy okna aluminiowe. Specjalizujemy się nie tylko w sprzedaży okien, ale także posiadamy bogate doświadczenie przy ich montażu. Oferujemy kompleksową budowę obiektów pod klucz. Na Państwa życzenie, instalujemy system okienny połączony z alarmem przeciwwłamaniowym.  

Okna dachowe Stalowa Wola

Oferowane przez nas okna dachowe od renomowanych producentów, m. in.  Fakro, WIKĘD, POL-SKONE charakteryzują się nowoczesną technologią połączoną z estetycznym wyglądem. Nasi producenci, dzięki kontroli jakości na każdym etapie produkcji, gwarantują wysoką jakość produktów. Okna zapewniają wysoki stopień ochrony cieplnej i akustycznej. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym i konstrukcyjnym, szyba pozwala zmniejszyć straty ciepła w zimie i ograniczyć nagrzewanie pomieszczenia w okresie letnim. Dodatkowo, zastosowanie nawiewnika pozwala zapewnić dopływ dodatkowej ilości powietrza do pomieszczenia przy szczelnie zamkniętym oknie. Okna dachowe są wygodne w obsłudze – posiadają klamkę umieszczoną w dolnej części skrzydła zapewniającą ławą obsługę okna oraz konstrukcję obrotową, co umożliwia pozostawienie szyby w dwóch pozycjach uchylenia. Montujemy okna w dachach o różnym kącie nachylenia, co sprawia, że nasze produkty mają szeroki zakres zastosowania. Okna wyposażone są w szybę hartowaną.

Okna drewniane Stalowa Wola

Okna drewniane zachwycają nie tylko wyglądem, ale także funkcjonalnością. Charakteryzują się szczelnością oraz izolacyjnością akustyczną. Drewniana konstrukcja jest sztywna i nadaje się do tworzenia projektów dużych przeszkleń, nie tracąc przy tym swoich właściwości. Drewniane okna przyciągają swoim wyglądem osoby, które cenią sobie klasykę i elegancję. Możliwy jest także montaż okiennic, które dopełnią całą kompozycję. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że bez problemu można je naprawić, pozbyć się z nich zarysowań czy innych uszkodzeń. Jeśli będzie się odpowiednio dbać o okna wykonane z tego surowca, wydłuży to czas ich żywotności.

Okna aluminiowe Stalowa Wola

Okna aluminiowe Stalowa Wola cieszą się dużą popularnością niezależnie od budynku, w którym są montowane. Dzięki dobrym parametrom technicznym oraz stylowemu wyglądowi decydują się na nie tylko osoby prywatne, ale także wiele firm i inwestorów. Okna aluminiowe sprawdzają się zarówno w blokach mieszkalnych i domach jednorodzinnych, jak i budynkach usługowo-handlowych. Wiele osób docenia je za minimalizm – ostre kąty wpasowują się we współczesne trendy architektoniczne. Posiadają wysokie parametry izolacyjności cieplnej, poleca się je do domów energooszczędnych. Charakteryzuje je duża wytrzymałość oraz odporność na zmienną temperaturę czy inne warunki pogodowe. Posiadają gładką fakturę, co sprawia, że ich pielęgnacja jest niezwykle prosta. Okna dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.