DUODOM

Bramy garażowe Stalowa Wola

Współpracujemy z wyselekcjonowaną grupą producentów mających duże znaczenie w branży.  Oferowane przez nas produkty charakteryzują się niezwykłym designem połączonym z ponadczasową prostotą. Bramy garażowe Stalowa Wola z naszej oferty są idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych budynków, w których chcemy zadbać o niekonwencjonalny wygląd obiektu. Są połączeniem innowacyjności technicznej, wysokiej jakości, bezpieczeństwa i stylowego wyglądu. Spełniają wymogi odporności na wiatr oraz przepuszczalności wody, dzięki czemu możemy się cieszyć ich użytkowaniem oraz walorami estetycznymi przez długie lata.

W swojej ofercie posiadamy bramy garażowe WIŚNIOWSKI stosowane przy budowie domu, w tym między innymi bramy segmentowe, bramy roletowe, bramy rozwierne, bramy uchylne, a także bramy przemysłowe: bramy przesuwno-podwieszane czy bramy harmonijkowe.
Bramy automatyczne zapewniają cichą i płynną pracę, co jest niezwykle ważne w sytuacji, gdy garaż połączony jest bezpośrednio z budynkiem mieszkalnym. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia dopasowanie koloru bramy do okien, drzwi, elewacji czy innych elementów budynku. Stosujemy także innowacyjne technologie okleinowania, które dają możliwość uzyskania struktury i koloru naturalnego drewna.

Bramy segmentowe z naszej oferty to innowacyjne, stylowe, wysokiej jakości bramy automatyczne. Posiadają one akumulator awaryjnego zasilania, który umożliwia pracę bramy w sytuacji braku prądu. Zastosowane w nich systemy uszczelnień zapewniają wysokie parametry izolacyjności, a nowoczesne systemy zabezpieczeń elementów całej konstrukcji pomagają zapewnić poczucie bezpieczeństwa i spokoju domowników. Zadbaliśmy także o termoizolację na wysokim poziomie, która sprawia, że bramy idealnie sprawdzą się w obiektach energooszczędnych. Jeśli pragną Państwo zmaksymalizować zyski energetyczne oraz ograniczyć straty ciepła w budynku, bramy segmentowe są idealnym rozwiązaniem.

Bramy roletowe zapewniają wysoką funkcjonalność i bezpieczeństwo. Zamontowana listwa bezpieczeństwa gwarantuje zatrzymanie bramy w przypadku zetknięcia z przeszkodą i cofnięcie jej do pozycji otwartej. W wypadku braku prądu, bramę można otworzyć ręcznie za pomocą zamontowanej korby lub przekładni łańcuchowej. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej jakości materiałom, proces zwijania kurtyny jest cichy, a brama nie rysuje się. Dodatkowo, posiada ona wzmocniony dolny profil, co zapewnia większą sztywność i wydłuża żywotność całej konstrukcji. Ich dużym atutem jest fakt, że zajmują mało miejsca, ponieważ nie posiadają prowadnic przy suficie garażu.

Bramy rozwierne to jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań zamknięcia garażu. Na niską cenę i skuteczną pracę wpływa zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań. Istnieje możliwość ocieplenia bramy w celu poprawy stopnia termoizolacji garażu. Zastosowane technologie zapewniają bezpieczeństwo przed otwarciem bramy przez niepowołane osoby. Gwarancją zadowolenia z zamontowania bramy rozwiernej jest sprawdzona technologia produkcji i montażu oraz dostępność od ręki.

Bramy uchylne to prostota połączona z efektywnym działaniem. Są to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. W celu dodania im atrakcyjności, oferujemy zastosowanie elementów ozdobnych między panelami skrzydła – wstawek wykonywanych w kolorach drewnopodobnych. Ten z pozoru niewielki zabieg pozwala dodać stylu całej konstrukcji.

Bramy przesuwno-podwieszane należą do najbardziej ekonomicznych rozwiązań. Dostępne są w szerokiej ofercie wymiarów i charakteryzują się prostą konstrukcją. Bramy dostępne są w wersji jedno lub dwuskrzydłowej, w pionowym lub poziomym układzie. W zależności od Państwa oczekiwań, istnieje możliwość doświetlenia wnętrza obiektu – montaż okien. Oferujemy także docieplenie obiektu, zamontowanie drzwi przejściowych lub kratek wentylacyjnych.

Bramy harmonijkowe najczęściej stosowane są w salonach wystawowych, lotniskach czy różnego rodzaju ekspozycjach. Montuje się je także w budynkach charakteryzujących się nowoczesną architekturą, by połączyć oryginalność i elegancję z funkcjonalnością.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym, oferowane przez nas produkty są idealnym rozwiązaniem nie tylko do nowego budownictwa, ale także do modernizacji i remontu każdego rodzaju obiektu. To co wyróżnia naszą firmę, to połączenie sprzedaży trwałych, estetycznych bram garażowych z doświadczeniem przy ich montażu. To wszystko składa się na niezawodność funkcjonowania produktów przez wiele lat. Oferujemy także kompleksową budowę od zera. W swojej pracy dbamy o każdy detal, ponieważ wiemy, że o doskonałości decydują szczegóły.